Kim jestem?

Jestem przede wszystkim kobietą z krwi i kości, taką samą jak Ty.  Jestem też mamą dwóch cudownych chłopców. Jestem żoną. Jestem hipnoterapeutką, coachem i trenerką EFT (Technik Emocjonalnej Wolności). Ale…

Zanim dotarłam tu, gdzie jestem, przeszłam prawdziwą szkołę życia. Zmagałam się z różnymi problemami, między innymi z nawracającą depresją. Przeczytałam setki książek, poradników rozwoju osobistego, chodziłam na różne terapie, kilka razy brałam leki antydepresyjne. W głębi duszy wiedziałam, że na pewno jest jakiś sposób, żebym wreszcie poczuła się dobrze sama ze sobą.

Przez wiele lat szukałam sensu życia i w końcu go znalazłam. Moim powołaniem jest praca z ludźmi.  Wiem, jak to jest, kiedy nie bardzo wiesz, co chcesz w życiu robić. Wiem, jak to jest, kiedy nie widzisz sensu życia. Wiem jak to jest, kiedy trudno jest wstać rano z łóżka, bo czujesz, że nie ma po co. Wiem jak to jest, kiedy niby wszystko masz, a jednak czegoś ci brakuje. Może masz świetną pracę, zarabiasz duże pieniądze, masz cudownego męża i dzieci, a jednak czujesz pustkę.

Jestem wdzięczna sobie za to, że byłam wytrwała i mimo złego samopoczucia i poczucia pustki, nie poddałam się. Dzięki swojej wytrwałości jestem dziś w miejscu, którego przez wiele lat szukałam.

Jedną z najważniejszych lekcji, które wyciągnęłam ze swoich doświadczeń jest to, że nasz świat jest dokładnie taki, jak nasze myśli. Lubię nazywać siebie specjalistką od zmiany myślenia. Pomagam kobietom zmienić ich sposób myślenia tak, żeby miały życie, o jakim marzą. Z mężczyznami też pracuję 🙂

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w 95% naszym życiem rządzą nasze głębokie przekonania, nasze myśli, których czasem nie jesteśmy nawet świadome.  Zmiana myślenia jest wysiłkiem, który warto podjąć. Nie masz nic do stracenia. Możesz pozostać w miejscu, w którym jesteś obecnie i nic w twoim życiu się nie zmieni. Albo wziąć odpowiedzialność za swoje życie, myślenie i działanie i osiągnąć rzeczy, o których nawet nie śniłaś. Ja jestem tu po to, aby towarzyszyć ci w tej drodze.

Sięgnij po życie, o jakim marzysz i na jakie zasługujesz!